Backlink Paketleri

Backlink çalışmalarımızdan faydalanmak için hoş geldiniz. Sizler için portföyümüzde yer alan siteleri özenli bir şekilde bir araya getirerek backlink paketlerimizi oluşturduk. İnternette müşteri kazanmak, ziyaretçi sayısını arttırmak, daha fazla satış rakamlarına ulaşmak için Off Page SEO hizmetlerinin önemi büyüktür. İçeriklerinizin alakalı, güvenilir ve yararlı olduğunu kanıtlamak için bazı SEO stratejilerinden yararlanmanız lazım. İşte bunlardan biri de Off Page SEO olur.


Off Page SEO Ne Anlama Gelir?


Off Page SEO, içerik pazarlaması, diğer web sayfalarındaki bağlantılar, sosyal ağlardaki bağlantılar gibi çeşitli varyasyonları kapsamaktadır. Bu SEO tekniğinin temel hedeflerinden bir tanesi, sayfanızın diğer online sayfalardan aldığı tavsiyelere göre arama motorlarının algoritmalarında sayfanızın alaka ve yetkiye sahip olduğunu göstermektir. Markanızın elektronik adresini bir referans haline dönüştürmek ve konumlanmasını güçlendirmek uygulama sırasında esas alınmaktadır. Şöyle ki ne kadar çok sitede web sitenizin tıklanabilir halde bağlantısı olursa, sitenize Google tarafından bir o kadar artı (+) puan verilmektedir. Tabi burada önemli olan pek çok kriter bulunmaktadır. Örneğin her bağlantı güvenilir değildir. Bu sebepten dolayı OFF PAGE SEO hizmeti alanında uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.


Backlink Paketleri Nedir?


Backlink, literatürde en basit haliyle web sitenizin tıklanabilir bağlantısının farklı sitelerde bulunmasına verilen isimdir. Bu bağlantıların bir araya gelerek oluşturduğu paketler ise backlink paketleri olarak adlandırılmaktadır. 1. Sayfada gördüğünüz web sitelerinin neredeyse tamamının backlink çalışması mevcuttur. Hedef olarak daha geniş kitlelere, daha üst sıralara ulaşmayı amaç edinmişseniz backlink çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Backlink paketleri ve fiyatları şu şekildedir:

STANDART PAKET
Standart backlink paketi

1900 ₺

Standart Backlink Paketi


3 Adet Organik Makale

4 Adet Tanıtım Yazısı

35 Adet Otoriter Backlink

20 Adet Forum Çalışması

Özel Backlink Çalışmaları

Blog Backlink Çalışmaları

Toplam 70 Backlink

10 Gün Sonunda Detaylı Raporlama

Hızlı Sonuç

EKONOMİK PAKET
Ekonomik backlink paketi

2500 ₺

Ekonomik Backlink Paketi


4 Adet Organik Makale

6 Adet Tanıtım Yazısı

40 Adet Otoriter Backlink

27 Adet Forum Çalışması

Özel Backlink Çalışmaları

Blog Backlink Çalışmaları

Toplam 80 Backlink

12 Gün Sonunda Detaylı Raporlama

Hızlı Sonuç

GELİŞMİŞ PAKET
Gelişmiş backlink paketi

3250 ₺

Gelişmiş Backlink Paketi


8 Adet Organik Makale

8 Adet Tanıtım Yazısı

60 Adet Otoriter Backlink

28 Adet Forum Çalışması

Haber Sitelerinden Çalışmalar

Özel Backlink Çalışmaları

Blog Backlink Çalışmaları

Toplam 100 Backlink

15 Gün Sonunda Detaylı Raporlama

Hızlı Sonuç


İç SEO (On PAGE SEO) ve Dış SEO (OFF PAGE SEO) Farkları?


SEO, arama motorlarının sonuçları arasında web sayfalarına daha fazla önem ve görünürlük kazandırmak ve internette insanların dikkatini çekmek için şiddetle tavsiye edilir. SEO hizmetleri iç SEO (Off Page SEO) ve dış SEO (On Page SEO) olmak üzere iki ayrı gruba ayrılmaktadır.

Sayfa içi uygulamalar alakalı anahtar kelimelerin kullanımına ek olarak, arama hacmi yüksek ve alanıyla alakalı URL, içeriğinin meta başlığı ve meta açıklaması dahil olmak üzere bir çevrimiçi sayfada bulunan her şeyi ilgilendirmektedir. Yani iç SEO (on PAGE SEO) kısmında sitenizin içeriğine müdahale edilmektedir. Metinlere yönelik eksiklikler, görsel optimizasyonları, ve site içeriğindeki diğer varyasyonları kapsamaktadır.

Off PAGE SEO ise herhangi bir sayfanın organik performansını, iç öğelerinin ötesine geçen teknikler kullanarak optimize etmeyi hedefler. Başka bir ifade ile, sayfa dışı SEO (OFF PAGE SEO) uygulamalarından meydana gelir. Bu uygulama da günümüzde genel anlamda backlink çalışmaları, marka ve site otoritesini artırmaya yönelik çalışmalar olarak bilinmektedir.

backlink paketleri

Backlink Paketinin Faydaları Nelerdir?


Backlink paketi, firmamız gibi doğru kişilerce uygulandığı takdirde çok sayıda avantajı bir arada sunacaktır. Hedeflediğiniz kelimelerde Google 1. sayfada gördüğünüz rakiplerinizin neredeyse tamamı backlink hizmetleriyle bulunduğu konuma gelmiştir. Google tarafından tasvip edilmeyen spam çalışmalardan ziyade, ilgili çalışmalar kaliteli siteler üzerinden doğal yöntemlerle gerçekleşmelidir. Backlink paketlerinin faydaları şu şekildedir:


Domain Otoritesinde Artış


Ana sayfanızın otoritesi arttığında web sitenizin ziyaretçi sayısı da zamanla artar. Çünkü alt sayfalar, ana sayfadan beslenmektedir. Bir ağacın gövdesi ve toprakla olan bağlantısı ne kadar sağlam olursa, dallarından alınabilecek verim de o kadar yüksek olur. Hepsiburada, N11.com, trendyol.com gibi büyük e-ticaret sitelerinin, startv.com.tr, haberturk.com, milliyet.com.tr gibi haber sitelerinin domain otoriteleri çok yüksek olduğu için alt sayfaları da genel anlamda Google'da iyi bir yerdedir. Hedeflediğiniz belli başlı kelimeler yoksa eğer, backlink çalışmalarını ana sayfanız için yaptırmanız daha doğru olacaktır.


Daha İyi Sıralama


Özellikle hizmet sektöründe faaliyetlerini sürdüren site sahipleri, genel blog sitesi sahipleri, haber sitesi sahipleri için daha iyi sıralamaya sahip olmak oldukça önemli. Alt sıralarda yer almak, pastanın dilimlerini 1. sayfada yer alan rakiplere teslim etmek demek. Onlar iyi yerlerde yer alıyorsa, neden sizler de orada olamayasınız?


Maliyet Tasarrufu


Backlink çalışmaları aslında uzun vadede maliyet tasarrufu elde etmenize imkan tanıyacaktır. Çünkü reklam vermek sürekli olarak harcama yapmanıza neden olur. Fakat backlink paketleri, bir defa satın aldığınızda faydasını uzun bir müddet göreceğiniz çalışmalardır.