Seo Paketleri

SEO paketlerimizle, Google ve diğer arama motorlarında geçmişe göre daha iyi yerlere gelmek istediğiniz kelimelere yönelik profesyonel çalışmalar gerçekleştirmeye hazırız. İç ve dış SEO kısmında gerekli destekleri sağlayarak daha iyi yerlere gelmenize maksimum düzeyde katkı sağlayabiliriz. Bu paketlerde backlink paketlerinden farklı olarak iç SEO desteği de sunulmaktadır. İlgili kelimelere yönelik gerçekleşecek bu destekle, standart backlink paketlerine oranla yükseliş daha iyi gözlemlenecektir.


SEO Paketleri


Dilediğiniz SEO paketini seçmenizin ardından iç ve dış SEO çalışmalarını sistematik bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çalışmaları uygulayabilmemiz için sitenizin yönetim panel bilgileri veya C-Panel ya da Hosting şirketinize ait giriş bilgileri yeterlidir. Çalışmalarımız web sitenize gözle görülür bir şekilde katkı sağlayacaktır. Anahtar kelime seçimi konusunda kararsızsanız, web sitenizi detaylı inceleyerek hangi kelimelerin sizlere katkı sağlayacağı konusunda sizleri bilgilendirebiliriz. SEO paketlerimizin fiyatları ve özellikleri şu şekildedir:

STANDART PAKET
standart SEO paketi

2.900 ₺

Standart SEO Paketi


İç SEO Hizmeti

3 Adet Organik Makale

4 Adet Tanıtım Yazısı

35 Adet Otoriter Backlink

20 Adet Forum Çalışması

Özel Backlink Çalışmaları

Blog Backlink Çalışmaları

Toplam 70 Backlink

10 Gün Sonunda Detaylı Raporlama

Hızlı Sonuç

EKONOMİK PAKET
ekonomik SEO paketi

3.500 ₺

Ekonomik SEO Paketi


İç SEO Hizmeti

4 Adet Organik Makale

6 Adet Tanıtım Yazısı

40 Adet Otoriter Backlink

27 Adet Forum Çalışması

Özel Backlink Çalışmaları

Blog Backlink Çalışmaları

Toplam 80 Backlink

12 Gün Sonunda Detaylı Raporlama

Hızlı Sonuç

GELİŞMİŞ PAKET
gelişmiş SEO paketi

4.900 ₺

Gelişmiş SEO Paketi


İç SEO Hizmeti

8 Adet Organik Makale

8 Adet Tanıtım Yazısı

60 Adet Otoriter Backlink

28 Adet Forum Çalışması

Haber Sitelerinden Çalışmalar

Özel Backlink Çalışmaları

Blog Backlink Çalışmaları

Toplam 100 Backlink

15 Gün Sonunda Detaylı Raporlama

Hızlı Sonuç

SEO Paketinin Faydaları Nelerdir?


Arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlamanın en önemli bileşenlerinden biridir. SEO, web sitelerinin organik arama sonuçlarında yüksek sıralama elde etmesine yardımcı olmaktadır. Web siteleri için SEO’nun bu kadar büyük önemi olmasıyla birlikte birçok site sahibi SEO hizmetleri sunan şirketlerden yardım talebinde bulunmaktadır. Bizler de bu şirketlerden bir tanesi olarak sektörde 10 yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz. SEO paketi, uygulanan sitelere çok sayıda avantajı bir arada sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:


SEO Paketleri Ziyaretçi Sayınızı Artırır


İyi bir SEO şirketi, yılların deneyimine sahip olmalıdır. Firmamız, 8 yılı aşkın süredir faaliyetlerini mümkün olan en iyi şekilde sürdürmektedir. Çalışacağınız şirket belli bir konu üzerinde uzun süredir çalışmalar yapmış ve belirli bir alanda uzmanlaşmış olmalıdır. Bu durumu bir örnek yardımıyla sizlere çok daha iyi bir şekilde açıklayabiliriz. SEO hizmeti almadan önce örnek çalışma talebinde bulunabilirsiniz. Firmanın başarısını bu sayede gözlemleyebilirsiniz. Deneyimli ve uzman bir SEO şirketi, müşterilerine ilgili SEO paketleriyle en iyi sonuçları sağlamak için gereken bilgi ve deneyime sahip olacaktır.


SEO Paketi Domain Otoritenizi Artırır


Her sitenin bir kalite puanı bulunmaktadır. Genellikle bu puanlar majestik, semrush.com, ahrefs.com, moz.com gibi SEO analiz siteleri aracılığıyla kontrol edilebilmektedir. Her sitenin hesaplama algoritması birbirinden farklıdır. Genellikle kaliteli bağlantılar domain otoritesini daha çok artırmaktadır. Firmamız güvencesiyle satın alacağınız SEO paketi domain otoritenizi artırır. BU durum, web sitenizin Google botları tarafından daha sık ziyaret edilmesine, daha hızlı index almanıza katkı sağlar.


SEO Paketleri Anahtar Kelime Bazlı Yükseliş Sağlar


Site sahiplerinin en önemli isteklerinden bir tanesi şüphesiz anahtar kelime bazlı olarak arama motorlarında iyi yerlere gelmektir. Bunun en kolay yöntemlerinden bir tanesi Anchor Text oranını backlink çalışmalarıyla artırmaktır. SEO paketlerimiz içerisinde backlink çalışmaları da yer aldığı için çalışmaları istenilen kelimelere yönelik gerçekleştirmekteyiz. Şayet haber siteleri veya genel blog siteleri gibi bir kategoride yer alıyorsa web siteniz, bu durumda ana sayfanıza yönelik çalışma yapmak daha doğru olacaktır. Ana sayfanızın otoritesi arttıkça, alt sayfalarınız Google'da daha iyi bir sıralama alacaktır.


SEO Paketi Kazancınızın Artmasına Katkı Sağlar


İster hizmet sektöründe yer alıyor olun, ister e-ticaret... Veya web sitenizden reklamlar yoluyla kazanç sağlıyor olun. Fark etmiyor... SEO paketleri, uzun vadede kazancınızın artmasına katkı sağlayacaktır. Bu paketler, doğru bir şekilde uygulandığı müddet web sitenize sağlayacağı katkılar oldukça fazladır. Bizler, sektördeki uzmanlığımızla bu alanda uzun yıllardır hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Geçmişe göre arama motorlarında daha iyi yerlerde olmak, daha kolay bulunmak ve daha pek çok faydaya ulaşmak için firmamızla iletişime geçerek SEO paketi satın alabilirsiniz.